Tuzla Karot Kesme

TUZLA BÖLGESİNDE HER TÜRLÜ KAROT , KAROTÇU,BETON KESİM İŞLERİNİZDE HİZMETİNİZDEYİZ.

Tuzla karot, tuzla karotçu, tuzla beton kesim, İçmeler , İstasyon , Akfırat , Anadolu , Aydınlı , Aydıntepe , Şifa , Cami , Evliya Çelebi , Fırat , Fatih , Mescit , Mimar Sinan , Orhanlı Merkez , Orta , Postane , Tepeören , Yayla

Firmamız aradığınız karotcu yu size sunar ve istanbul karot odaklı olup ege ve marmara bölgesinde aktif görev yapmaktadır. Her türlü delik delme ve bina yıkım bina tamirat işlerini yapmaktayız. Her türlü betonu kesebilir delebiliriz. TÜRKİYE nin her bölgesinde uzman kadrolarımızla beton delme beton kesme ve kırım işleriniz itina ile yapılmaktadır. Karotcu luk göründüğü kadar kolay değildir. Betondelme betonkesme karot işleri yapılır.

Daha çok betonarme perdelerdeki kesme işlerinde kullanılan bir yöntem olup, özel dizayn edilmiş bir rayın üzerindeki hareket eden kesici üniteye montajlı testerenin hareketinden yararlanılır. Ray montajına paralel olarak beton kesme işi yapar. Perde, döşeme, kolon, kiriş gibi betonarme elemanlar üzerinde sıkça kullanılmaktadır. Kesmederinliği maksimum 800 mm`dir.

Perde beton kesimi bizim işimiz. Her bölgeye hizmet vermekteyiz.

Avantajları
Uygulama esnasında vibrasyon olmadığından geriye kalan betonarmede çatlaklar oluşmaz. Klasik yöntemlerle karşılaştırılmayacak kadar hızlı, ekonomik ve sessiz bir uygulamadır.

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki beton, beton kesme makineleri ile düzgün bir şekilde içerisindeki donatı ile birlikte kesilerek kaldırılır.

Derz kesimiderz kesme, ders kesme, beton kesmeasfalt kesme bizim işimiz.

Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ilave düzeltme işlemi gerekmemektedir.

Beton kesme makinası ile ;

1- Kontrol Derzleri
2- İnşaat Derzleri
3- Dilatasyon Derzleri
4- Merdiven ve havalandırma boşlukları açılmaktadı