Karot

Beton,asfalt,duvar gibi sert zeminleri delmek ve/veya zeminleri kesmek için kullanılan karot makinesinin aldığı numune,yani karot inşaat sektörünün ana elemanlarındandır.

Karot bilinen şekliyle silindiri andırmaktadır.

karot2

 

Karot makinası,karot kesim işlemini titreşimsiz olarak gerçekleştirdiği için delme işlemi yapılan zeminde herhangi bir tahribata yol açmamaktadır.Uzman peronellerimizce vermiş olduğumuz karot hizmetlerinde zaman ve antideformasyon hizmet garantisi vermekteyiz.

Karot nerelerde kullanılır?

Karot deyimi inşaat ve yapı sektöründe çok geniş çaplı kullanılmaktadır.Örnek verecek olursak,duvar delme,beton kesme,hidrolik kesim gibi birçok hizmeti karot makinaları gerçekleştirmektedir.

İnşaat ve yapı alanlarının son yıllarda ülkemizde giderek hızlanan bir sektör olması karot hizmetinin de önem kazanmasına vesile olmuştur.Bina yapımı esnasında asansör genişletme işinden,duvarlara delik açma hizmetine yapının bir çok alanında ihtiyaç duyulan bir sektör haline gelmiştir.

Müşterilerin ihtiyaçlarına en kısa sürede en kesin çözümü sunmak için özel karot hizmetleri sunan ekibimiz bu hizmet ile haftanın yedi günü full mesai yaparak 24 saat boyunca müşterinin isteklerini yerine getirmek için hazır halde beklemektedir.

Merve Mah Bahçelievler Cad No: 112 Yenidogan / Sancaktepe / İST. Haydar İşleyen – 0545 212 93 02

TIKLA ARA
Whatsapp