Karotçu

Karotçu

Karotçu olarak bina,zemin,beton,asfalt ve yapılardan alınan silindir örnek gibi her türlü ağır kesim işini itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız,birçok farklı çaptaki deliği sıfır vibrasyon,betonu herhangi bir zarara uğratmadan ve müşterinin isteği büyüklükte kesebilecek profesyonel karot kesme makineleri kullanmaktadır.

İnşaat sektörünün son 10 yılda büyük gelişme göstermesine bağlı olarak karot sektörü de doğru orantılı olarak büyüme göstermiştir.Karot hizmetleri veren firmamız bünyesinde işinin ehli ustalar çalıştırmakta ve birinci sınıf makineler kullanmaktadır. Karotçu,şirket prensibi olarak işini zamanında ve tam olarak yapmayı misyon edinmiştir.

En iyi karot hizmetini almak için doğru karotçu nasıl seçilir?

Yalnız karotçu değil tüm hizmet alanlarında olduğu gibi bir firmadan alacağınız hizmetin kalitesini o firmanın sektöründe verdiği hizmet süresi belirleyen bir kaç unsurdan biridir.Firmamız 10 yılı aşkın süredir en kaliteli karot delme,beton kesme,duvar delme ve kesme hizmetlerini vermeye çalışmaktadır.

Karotçu denince akla gelen ilk firma olabilmek için var gücümüzle her geçen gün makina parkurumuzu yeniliyor,personelimize düzenli eğitim vererek müşterilerimizin aldığı hizmetten en yüksek seviyede verim almalarını sağlamaya çabalıyoruz.

İddialıyız!

Çünkü işimizi çok iyi biliyor ve severek yapıyoruz.Birçok firma yaptığı karot işini sadece iş olarak görürken biz sektörümüzün ana kolu olan karot beton delme hizmetini bir üst segmente çıkarabilmek için yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Merve Mah Bahçelievler Cad No: 112 Yenidogan / Sancaktepe / İST. Haydar İşleyen – 0545 212 93 02

Call Now Button