Karot ile Beton Delme

İstanbul’un tüm ilçelerine karot ile beton delme, beton kesme ve bina güçlendirme sistemleri yapmaktayızBeton zemin kesme

Firmamız yılların verdiği tecrübe ile alanında profesyonel hizmet vermektedir. Sert zemin ve beton delimlerinde etrafa zarar vermeden temiz bir işçilik ile istediğiniz alanlarda delim işlerini yapıyoruz.

Telefonla bizlere ulaşmanız durumunda yerinde görerek en uygun fiyatı veriyoruz. Karot ile beton delme bizim işimiz. İstanbul Anadolu yakasında tüm semtlerde hizmet vermekteyiz. Ayrıca Hizmet bölgelerimizi inceleyebilirsiniz.

karot 1992 yılında meslek hayatına başlayan Ali Keklik tarafından, 2002 yılında kurulmuştur. Karot beton delme, beton kesme ve ankraj işlerinde profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

2002’li yılların başlarında beton kırma, karot, beton delme, kat indirme gibi günümüzde evlerimizde, işyerlerimizde ve yeni konutların inşaasında çok rastlanan ihtiyacımız olan bu işleride ekleyerek hedeflerine ulaşmak için bir adım daha atmıştır.

Beton kırma işlerinizde, kullanım amacı olmayan alanlarda, kompresör ile kırım gerçekleşmektedir. Kompreöser ile kırım işlemi ucuzdur. Çatlaklar oluşması kullanım amacını yitirmiş alanlarda önemli değildir. Beton kırım işi ile binaya şekil verme amaçlanıyorsa karot makinaları kullanımı yapıya zarar vermemesi açısından en uygun olanıdır. Binanızda parçalayıp hafriyatı ile birlikte ortadan kaldırmak istediğiniz durumlarda kompresör ile beton kırma uygulaması maliyet açısından en ekonomik çözümdür.