Suadiye Karot

Suadiye karot, Acil Suadiye karot, Suadiye karotçular, Suadiye karot firmaları, Suadiye yakın karot ve karot delme kesme işleri

Suadiye karot kesme, Suadiye karot delme, Suadiye beton kesme, Suadiye beton delme

 

Türkiyenin her bölgesine kaliteli ve profesyonel bir kadro ile karot delme kesme, karot delme, karot kesme hizmetleri vermekteyiz.

Hizmetlerimiz;

Beton Delme Ve Kesme

* Tesisat Delikleri

* Kapı Ve Pencere Saft Açılımları

* Perde Döşeöe Kesimleri

 

Hidrolik Kesim

* Perde Kesimleri

* Döşeme Kesimleri

* Asfalt Ve Yol Kesimleri

* Dilatasyon Kesimleri

 

Kimyasa Ankraj (Dübel ) Uygulamaları

* Kimyasal Ankraj

* Makine Montajları

 

Karot  Beton Delme

* Ø20 – Ø 500 mm arası çapta 45 ° ile 90 ° açılarla karotla beton delme uygulamaları yapılır.

600 cm derinliğe kadar delik açılabilir.

Karot Delme Ve Kesme işlemi, demir donatılı veya donatısız tüm betonlarda uygulanabilir.İstenilen hertürlü satıhta ( Dikey, düşey, yatay ) ve açıda sessiz, pislik bırakmadan işlem gerçekleştirilir.

 

Karot Beton Delme

 

Sıfır vibrasyonla, aedelemeden istenilen yerden istenilen şekil ve büyüklükte ve çapta blok çıkarma işlemleri çeşitli kesme makineleri ile yapılmaktadır.

 

* Kesme Makineleri, yatay düşey konumlarda geliştirilmiş olup, her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

 

Hidrolik Duvar Kesme

 

Genellikle kapı pencere vb. yerlerin açılmasında perde beton kesimlerinde kullanılan bir y öntemdir.

Ray üzerinde hareket eden ve uzaktan kumanda ile yönetilebilen bir makine ile en güvenli beton delme kesme sistemi uygulanmaktadır.

Maksimum 70 cm beton kalınlığına kadar kesebilen bu sistem hızlı ve ekonomik olması ve kesim sonrasında tadilat gerektirmeyecek olması sebebiyle en çok tercih edilen karot delme kesme sistemidir.

Bu sistemde iş güvenliği ön plandadır.Kesilecek yerin önceden fizibilitesi yapılarak gerekli önlemler alınmadan ( vinç ile sabitleme, döşeme altına iskele kurulumu ) işe başlanmaması esastır.

 

Derz Kesme

 

Tasarım ve yapım için gerekli bir sistemdir.

Derz kesme makinesi bir standın üzerine bir motor koyulması ve elmaslı testere takılarak beton kesme delme ve asfalt kesmeye yarayan bir makinedir.Bu makineler derz kesim yapmakla beraber beton kalınlığı 50 cm ye kadar kesim işlemi yapmaktadır.

Derz kesme makinesi ile asfalt kesimi demir donatılı donatısız beton kesimi yapılabilir. Derz kesme makinesinin siteminde tekerlek mevcut olduğundan yerde hızlı ve süratli kesim yapılabilir.Ayrıca değişim tasarlanmış bir yapıda ( bina ) yöre sakinlerine rahatsızlık vermeden değişiminin yapılması sağlanabilir.

 

FSM Karot Olarak Tarihiyle bir bütün olan İstanbul ilimizin Suadiye ilçesinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Avrasya karot olarak tüm Suadiye ilçemizde; karot karot kesim karot delme duvar delme duvar kesme beton kesme beton delme hizmetleri vermekteyiz. Karot kesme hizmetleri tüm Türkiye’de yapılaşmanın yoğunlaşmasıyla önem kazanmıştır. Firmamız 10 yıla yakın süredir inşaat sektöründe karot hizmetleri vermektedir. Avrasya karot, verdiği hizmetlerde profesyonel ustalar, profesyonel ekipmanlar ile işlerini tamamlamaktadır.Tüm bölgelere acil karot hizmeti de veren firmamız, ihtiyaç olduğu takdirde size bir telefon kadar yakın. Avrasya karot olarak verdiğimiz diğer hizmetler; Merdiven kesme, beton delme, duvar kesme, doğal gaz tesisatları için duvar delme, sonradan açılacak pencereler için geniş duvar kesimleri, havalandırma yerleri için kesim işleri, yıkma, onarma, bina tadilat işleri, beton örme işleri.